MPT címlista

Elnökség

Trencsényi László
elnök
Fábry Béla ügyvezető elnök
Kraiciné Szokoly Mária alelnök
Villányi Györgyné alelnök
Borbély-Pecze Tibor Bors alelnök
Bőszéné Szathmáry-Nagy Anikó
Kisné Bernhardt Renáta
Somogyi Zuzsa
Turcsik Katalin
Novák István FB elnöke (állandó meghívott)

Felügyelő Bizottság

Novák István elnök
Beáné Losonczy Katalin tag
Platthy Ivánné tag
Miskolczyné Jakab Anikó tag
Túri Ibolya tag
Pócsik Orsolya állandó meghívott

UPSZ Szerkesztőbizottság MPT delegáltak:

Kraiciné Szokoly Mária
Mátrai Zsuzsa
Perjés István
Tóth Géza
                              

A Szakmai Kollégium tagjai

1 Ádám Zita
2 Angyalfiné Varga Julianna
3 Bakonyi Anna
4 Bakos Tamás
5 Balázs Mária
6 Bánhidyné Szlovák Éva
7 Benedek András
8 Boga Bálint
9 Burus Siklódi Botond
10 Butor Klára
11 Chrappán Magdolna
12 Czakó Kálmán
13 Csépe Valéria
14 Csovcsics Erika
15 D. Fazekas Ida
16 Demeter Katalin
17 Dráviczki Sándor
18 Endrődy-Nagy Orsolya
19 Ercse Krisztina
20 Erdélyi László
21 Fábry Béla
22 Faust Erika
23 Feketéné Szabó Éva
24 Gergely Judit
25 Gyurkó Szilvia
26 Hága Antónia
27 Hatvani Istvánné
28 Hegedűs Mária Katalin
29 Heltmanné Mudri Zsuzsa
30 Hudra Árpád
31 Huszárné Kraft Valéria
32 Juhász Anna
33 Kádárné Fülöp Judit
34 Kálmán Antalné
35 Kálmán Antalné Csontos Mária
36 Kerekesné Sinka Edit
37 Kereszty Zsuzsa
38 Kerülő Judit
39 Kisné Bernhardt Renáta
40 Kocsis Mihály
41 Kolosai Nedda
42 Koltai László
43 Kondorné Kovács Irén
44 Lannert Judit
45 Lükő István
46 Makai Éva
47 Malatyinszky Szilárd
48 Mátrai Zsuzsa
49 Mészáros Attila
50 Mihályi László
51 Mikonya György
52 Molnár György
53 Munkácsy Katalin
54 Nádasi Zsófia
55 Nagy Péter Tibor
56 Nagy Péterné
57 Nagyné Klujbert Márta
58 Nahalka István
59 Németh Balázs
60 Németh József
61 Novák Pál
62 Ovardics Andrea
63 Pázsikné Szilágyi Gabriella
64 Perjés István
65 Reho Anna
66 Ritók Nóra
67 Sándor Ildikó
68 Schindler Rózsa
69 Simon Mária
70 Szabó Imre dr.
71 Szabó Istvánné
72 Szabolcs Éva
73 Szabóné Marlok Julianna
74 Szakáll Istvánné
75 Szarka Júlia
76 Szeitz János
77 Szenes György
78 Szilágyi Klára
79 Szilvai Csaba
80 Szitányi Judit
81 Szombathelyiné Nyitrai Ágnes
82 Szőcs Judit
83 Tarcsa Zoltán
84 Tasnádi Péter
85 Tihanyiné Hős Ágnes
86 Torgyik Judit
87 Tóth Péter
88 Tölgyesi József
89 Trencsényi László
90 Turcsik Viktor
91 Vály György
92 Varga Lajos
93 Varga László
94 Vargáné Fónagy Erzésbet
95 Velkei Kristóf
96 Zóka Katalin
97 Zsadányi László
98 Zsember Gyurcsi Márta

Szervezeti egységek vezetői (szakosztályok, tagozatok)

BAZ – Vály György

Bács-Kiskun – Szinger Veronika

Békés – Malatyinszki Szilárd

Dél-Dunántúl – Csovcsics Erika

Hajdú-Bihar – Daróczi Ágnes

Heves – Bodosi Béla

Jász-Nagykun-Szolnok – Kisné Bernhardt Renáta

Középmagyarországi – Egri Judit

Nógrád – Tóth Mariann

Nyugatmagyarországi– Kövecsesné Gősi Viktória

Somogy – Podráczky Judit

Szabolcs-Szatmár-Bereg – Dráviczki Sándor

Veszprém – Salamon Tamásné (üv. elnök, társelnökök: Kádár Jutka, Tóthné Pálmai Zita)

ÁMK – Tarcsa Zoltán

Családpedagógiai – Nagy Péterné

Didaktikai – Molnár György

Diszlexiás – Turcsik Katalin

Felnőttképzési – Kraiciné Szokoly Mária

Felsőoktatási – Mátrai Zsuzsa

Gyermekérdekek – Korczak Munkabizottság – Makai Éva

Hagyományismereti – Sándor Ildikó

Interkulturális nevelési – Csereklye Erzsébet

Játékpedagógia és gyermekkultúra – Kolosai Nedda

Kerekgedei Makó Pál (matematikatanári) – Munkácsy Katalin

Kisgyermeknevelési – Villányi Györgyné

Kiss Árpád Műhely – Kiss Endre

Konduktív pedagógiai – Feketéné Szabó Éva

Korai iskolaelhagyás megelőzéséért – Ádám Zsuzsanna, Kajos László (ügyvivők)

Kőbányai Szenior Mentor – Vargáné Fónagy Erzsébet

Közösségpedagógia – Fábry Béla

Mozgalompedagógiai – Révész György

Nemzetiségi nevelési – Harmat Mária

Neveléselméleti – Perjés István

Neveléslélektani – Demeter Katalin

Neveléstörténeti – Endrődy-Nagy Orsolya

Összehasonlító pedagógiai – Tóth Péter

Pályaorientációs – Borbély-Pecze Tibor Bors

Prevenciós – Gergely Judit

Szabadidő-pedagógiai – Nagy Ádám

Szakképzési Kollégium – Benedek András

Színes Húrok (zenepedagógusok) – Balázs Mária

Szókincsháló – Turcsik Viktor

Szomatikus nevelési – Bárdos György

Tanulókör – Torgyik Judit

 

Vélemény, hozzászólás?