MPT címlista

Elnökség

Benedek András

elnök

benedek.a@eik.bme.hu
Kraiciné Szokoly Mária

alelnök

szokoly.maria@ppk.elte.hu
Fábry Béla

alelnök

fabry821@gmail.com
Trencsényi László

ügyvezető elnök

trenyo@index.hu
Karlovitz János Tibor

tag

mpt.karlovitz@gmail.com
Szabó András

tag

szaboandras@twinnet.hu
Villányi Gyögyné

tag

villanyi.jutka@gmail.com
Szenes György

tag

gyszenes@gmail.hu
Novák István

FB elnöke (állandó meghívott)

novak.istvan@t-online.hu

Felügyelő bizottság

Novák István

elnök

novak.istvan@t-online.hu
Platthy Ivánné

tag

platthy.ivan@gmail.com
Tölgyesi József

tag

tolegyesijdr@gmail.com
Jakabné Miskoczi Anikó

tag

mjaaniko@leovey-szk.hu
Pócsik Orsolya

tag

orsolya.pocsik@gmail.com
Turi Ibolya

állandó meghívott

 ibolya.turi@gmail.com

UPSZ Szerkesztőbizottság MPT delegáltak:

Kraiciné Szokoly Mária                     szokoly.maria@ppk.elte.hu
Mátrai Zsuzsa                                      matrazsu@gmail.com
Mészáros György                                meszarosgyuri.d@gmail.com
Turi Katalin                                         turi.katalin@educentrum.hu
                              

 

A Szakmai Kollégium tagjai

1.

Ádám Zita adam.zita@szmpsz.sk

2.

Bakonyi Anna bakonyi.anna@gmail.com

3.

Balázs Mária balazsmaria36@freemail.hu

4.

Balázs Sándor balazs@ektf.hu

5.

Bánhidyné Szlovák Éva banhidyne.eva@kvk.uni-obuda.hu

6.

Bara Zsuzsanna bara.zsu@gmail.com

7.

Bárdos György bardos.gyorgy@ppk.elte.hu

8.

Benedek András benedek.a@eik.bme.hu

9.

Burus Siklódi Botond bsb@rmpsz.ro

10.

Chrappán Magdolna chrappanm@gmail.com

11.

Czakó Kálmán czakokal@gmail.com

13.

Csiszárik Jánosné erzsebet.cs@gmail.com

14.

Csoma Gyula csomagyu@t-online.hu

15.

Demeter Katalin katalin.demeter@freemail.hu

16.

Dóczi-Vámos Gabriella gab.vamos@gmail.com

17.

Domokos Tamás tdomokos@echomail.hu

18.

Drávitzky Sándor draviczki.sandor@nye.hu

19.

Fábry Béla fabry821@gmail.com

20.

Falus Iván falusivan@gmail.com

21.

Faust Dezsőné Erika Faust.Dezso@gek.szie.hu

22.

Fazakas Ida dr. idafazakas@gmail.com

22.

Feketéné Szabó Éva feketene_szabo.eva@semmelweis-univ.hu

23.

Fodor Zsuzsanna fodorzs@centrum.sk

24.

Forróné Virág Zsuzsa forrovirag1@t-online.hu

25.

Gaboda Éva kgabeva@gmail.com

26.

Golnhofer Erzsébet golnhofer.erzsebet@upcmail.hu

27.

Halmos Nóra hegyi.halmos@ppk.elte.hu

28.

Hatvani Istvánné eli01@citromail.hu

29.

Heltmanné Mudri Zsuzsa mudri@oveges.hu

30.

Herczog Mária herczogmaria@me.com

31.

Hollós József josef.hollos@chello.at

32.

Hunyady Györgyné hunyady.gyorgy@t-online.hu

33.

Huszárné Kraft Valéria hkvaleria@gmail.com

34.

Karlovitz János Tibor mpt.karlovitz@gmail.com

35.

Kárpáti Andrea andreakarpati.elte@gmail.com

36.

Kelemen Elemér —-

37.

Király László kiraly@bolyai-szakkozep.hu

38.

Királyné Krizsán Ágnes nyelvklinika@gmail.com

39.

Kiss Endre andkiss@hu.inter.net

40.

Kissné Kenesei Éva kenesei.eva@ke.hu

41.

Kolosai Nedda kolosai.nedda@tok.elte.hu

42.

Kövecsesné Gősi Viktória gosiviki@atif.hu

43.

Kraiciné Szokoly Mária szokoly.maria@ppk.elte.hu

44.

Lannert Judit lannertjudit@gmail.com

45.

Lükő István sajokaza@chello.hu

46.

M. Nádasi Mária nadasi.maria@ppk.elte.hu

47.

Makai Éva makai.eva@gmail.com

48.

Marton Béla marton.bela@balatonfuzfo.hu

49.

Solymosi Katalin solymosi.katalin@ppk.elte.hu

50.

Mátrai Zsuzsa matrazsu@gmail.com

51.

Mészáros Ilona drmeszai@t-online.hu

52.

Miklós Attila miklos.attila@gtk.szie.hu

53.

Mikonya György mikonya.gyorgy@tok.elte.hu

54.

Molnár Gyöngyvér gymolnar@edpsy.u-szeged.hu

55.

Munkácsy Katalin katalin.munkacsy@gmail.com

56.

Murvainé Ádám Anetta adamanetta@gmail.com

57.

Nádasi Zsófia zsofia.nadasi@gmail.com

58.

Nahalka István nahalkai@gmail.com

59.

Nanszákné Cserfalvi Ilona drcserfalvi@gmail.com

60.

Novák Pál palnovak@t-online.hu

61.

Nyíri Kristóf nyiri.k@eik.bme.hu

62.

Nyitrai Ágnes nyitrai.agnes4@gmail.com

63.

Ollé János olle.janos@ektf.hu

64.

Ovárdics Andrea ovardics.andrea@tfk.kefo.hu

65.

Pázsikné Szilágyi Gabriella —-

65.

Perjés István perjes.istvan@t-online.hu

67.

Podráczky Judit podraczky.judit@tok.elte.hu

68.

Pusztai Gabriella gabriella.pusztai@iif.hu

69.

Reho Anna anna_reho@mail.ru

70.

Rossa László laszlo.rossa@gmail.com

71.

Sándor Ildikó sandor.ildiko@hagyomanyokhaza.hu

72.

Schindler Rózsa schindler.rozsa@gmail.com

73.

Simon István i.simon@t-online.hu

74.

Simon Mária simon.mari@gmail.com

75.

Szabados Lajos szabados.lajos@abk.szie.hu

76.

Szabó Istvánné szaboistvanne885@gmail.com

78.

Szabó Péter kjfhivatal@kodolanyi.hu

78.

Szabolcs Éva szabolcs.eva@ppk.elte.hu

79.

Szakáll Istvánné mszakall@freemail.hu

80.

Széchy Éva szechyeva@t-online.hu

81.

Szenes György gyszenes@gmail.hu

82.

Szőcs Judit gktok@inf.ro

83.

Takács Géza takacs.geza@ofi.hu

84.

Takács István istvan.takacs.dr@gmail.com

85.

Torgyik Judit torgyik@freemail.hu

86.

Tóth József

87.

Tóth Péter toth.peter@tmpk.uni-obuda.hu

88.

Tölgyesi József tolgyesijdr@gmail.com

89.

Trencsényi László trenyo@index.hu

90.

Turcsik Viktor igazgato@herman.hu

91.

V. Fónagy Erzsébet fonagyerzsebet12@t-online.hu

92.

Varga Ferenc vargaf@fppti.hu

93.

Varga Lajos vargalajos@index.hu

94.

Varga Márta vargma@hotmail.com

95.

Varga Zoltán varga@viszki.hu

96.

Vass Vilmos drvassvilmos@gmail.com

97.

Villányi Györgyné villanyi.jutka@gmail.com

98.

Zsadányi László laszlo.zsadanyi@gmail.com

99.

Zsember Gyurcsi Márta zsembermarti@gmail.com

Szervezeti egység vezetők – Vezetői Kollégium 

Szervezeti egység neve

Vezető/k

email cím

Agrár és Környezetvédelmi Szakképzési Lengyel Sándor drlengyels@gmail.com
Általános Iskolai és Gimnáziumi Szabados Gáborné h.gaborne0919@gmail.com
ÁMK Károlyiné Varga Éva Tarcsa Zoltán karolyine.vargaeva@gmail.com
tarcsa.zoltan@t-online.hu
Bács-Kiskun Szinger VeronikaGaluska László szinger.veronika@tfk.kefo.hu
galuska.laszlo@tfk.kefo.hu
BAZ Murvainé Ádám Anetta

Ugrai János

Csiszárik Jánosné

adamanetta@gmail.com

ujje@freemail.hu

erzsebet.cs@gmail.com

Békés Kovács János dibrkovacs@freemail.hu
Családpedagógiai Mészáros Ilona drmeszai@t-online.hu
Dél-dunántúli Tagozat Ambrusné Kéri Katalin

Bus Imre

keri.katalin@pte.hu


busbus@freemail.hu

Didaktika Molnár György molnar.gy@eik.bme.hu
Diszlexiás Gyermekek Fejlesztéséért Turcsik KatalinGál Katalin turcsikk@gmail.comgalkata@gmail.com
Felnőttoktatási Kraiciné Szokoly Mária szokoly.maria@ppk.elte.hu
Felsőoktatási Mátrai Zsuzsa

Szakos Éva

matrazsu@gmail.com

szakoseva@gmail.com

Fővárosi Tagozat  Egri Judit  egrijudit@egrijudit.hu
Gazdasági szakképzési Varga Zoltán varga@viszki.hu
Gyermekérdekek –Korczak Munkabizottság Makai Éva

Simon Mária

makai.eva@gmail.com

simon.mari@gmail.com

Hagyományismereti Sándor Ildikó sandor.ildiko@hagyomanyokhaza.hu
Hajdú-Bihar Daróczy Ágnes agnes.daroczy@gmail.com
Heves Bodosi Béla bodobacs18@gmail.com
Ifjúsági Tagozat Kolosai Nedda kolosai.nedda@tok.elte.hu
Jász-Nagykun-Szolnok Kisné Bernhardt Renáta Bernhardt.Renata@uni-eszterhazy.hu
Kerekgedei Makó Pál Munkácsy Katalin katalin.munkacsy@gmail.com
Kisgyermeknevelési Villányi Jutka villanyi.jutka@gmail.com
Kiss Árpád Műhely Kiss Endre andkiss@hu.inter.net
Konduktív Pedagógiai Szakosztály Feketéné Szabó Éva feketene_szabo.eva@semmelweis-univ.hu
Kőbányai Szenior Mentor Fónagy Erzsébet fonagyerzsebet12@t-online.hu
Makarenko Munkabizottság Tölgyesi József tolgyesijdr@gmail.com
Mozgalompedagógiai Révész György revesz.gyorgy@gomba.hu
Műszaki-informatikai szakképzési Szabó András szaboandras@twinnet.hu
Nemzetiségi nevelési Birta Orsolya
Marlok Júlia
orsi12345@hotmail.com

marlokjulia@gmail.com

Neveléselmélet
Neveléslélektan Demeter Katalin katalin.demeter@freemail.hu
Neveléstörténet Mikonya György

Hegedűs Judit

mikonya.gyorgy@tok.elte.hu

hegedus.judit@ppk.elte.hu

Nógrád Huszárné Kraft Valéria hkvaleria@gmail.com
Nyugat-Dunántúli Tagozat Kövecsesné Gősi Viktória gosiviki@atif.hu
Összehasonlító pedagógiai Benedek András

Tóth Péter

benedek.a@eik.bme.hu 

toth.peter@tmpk.uni-obuda.hu

Pályaorientációs Borbély-Pecze Tibor Bors
borsborbely@yahoo.com
Pest Eszterág Ildikó eszterag.ildiko@mora.hu
Prevenciós dr. Gergely Judit gerjudy@freemail.hu
Somogy Kenesei Éva
Göbölös Izolda

kenesei.eva@ke.hu
Gobolos.Izolda.Edit@oh.gov.hu

Szabadidő-pedagógia Nagy Ádám nagyadam@excenter.eu
Szabolcs-Szatmár-Bereg Dráviczky Sándor draviczki.sandor@nye.hu
Szakmai pedagógusképzési, továbbképzési Bánhidyné Szlovák Éva banhidyne.eva@kvk.uni-obuda.hu
Színes Húrok Balázs Mária
Hornicsár Tihamér
balazsmaria36@freemail.hu htihamer@invitel.hu
Szókincsháló Turcsik Viktor igazgato@herman.hu
Szomatikus nevelési Bárdos György bardos.gyorgy@ppk.elte.hu
Tanulókör Torgyik Judit torgyik@freemail.hu
Veszprém Pál Hajnalka palhajnipal@gmail.com

 

 

Vélemény, hozzászólás?